Echipa BNT se extinde!

Daca esti in Cluj si iti plac provocarile profesionale, ne-ar placea sa te cunoastem.

Trimite-ne CV-ul tau la adresa cariere@bnt.ro, mentionand postul in care ai dori sa lucrezi si motivele pentru care doresti sa faci parte din echipa BNT.

Posturile disponibile sunt:

INGINER SUPORT TEHNIC SISTEME DE SECURITATE

Locatia: Cluj-Napoca

Descrierea postului:

  • cunoasterea portofoliului de produse (efractie, incendiu, control acces, automatizari, CCTV, CCTV IP)

  • ofera suport tehnic si comercial clientilor in vederea proiectarii si executiei sistemelor de securitate

  • mentinerea relatiilor cu furnizorii

  • organizarea de prezentari de produs adresate clientilor

  • intocmirea ofertelor tehnico-comerciale

  • testarea produselor propuse spre comercializare si intocmire raport

Abilitati:

  • studii superioare tehnice

  • cunostinte de retelistica si sisteme de securitate

  • experienta similara

  • abilitati de invatare rapida

  • abilitati de comunicare si munca in echipa

  • orientare catre client si nevoile acestuia

  • cunoasterea limbii engleze (cel putin nivel mediu)

  • cunostinte Office si operare PC

  • abilitatea de a sustine prezentari de produs si/sau tehnologii

  • abilitatea de a gasi solutii in timp foarte scurt / gandire tehnica

  • dorinta de auto-invatare

Beneficii:

  • activitate provocatoare intr-o echipa tanara si dinamica

  • posibilitati de dezvoltare in cadrul companiei

  • salariu motivant in functie de cunostinte si aptitudini

  • beneficii financiare in functie de rezultatele obtinute

AREA SALES MANAGER

Locatie: Cluj-Napoca

Candidatul ideal:

  • capacitati de vanzare si negociere
  • atitudine deschisa, spirit de echipa
  • capacitate de invatare rapida
  • orientare catre rezultate
  • cunoasterea sistemelor de securitate este un avantaj considerabil
  • studii superioare
  • limba engleza
  • cunostinte de MS Office si operare PC
  • disponibilitate la deplasari

Responsabilitati:

  • cunoasterea produselor companiei in vederea promovarii si vanzarii acestora
  • analiza pietei si incheierea de noi parteneriate
  • gestionarea portofoliului actual de clienti – gasirea modalitatilor de impulsionare a vanzarilor catre acestia
  • mentinerea unor relatii de parteneriat cu fiecare client din portofoliul propriu prin vizite periodice si servicii post-vanzare
  • propunerea de solutii de impulsionare a vanzarilor prin actiuni care vizeaza clientii, respectiv produsele
  • monitorizarea produselor concurente si propunerea de actiuni in conformitate cu aceste analize
  • gestionarea bazei de date cu informatii despre clienti
  • urmarirea si recuperarea debitelor restante
  • participarea la evenimentele de prezentare a produselor si serviciilor oferite

Beneficii:

DESIGNER GRAFIC - nivel intermediar

Candidatul ideal trebuie sa indeplineasca urmatoarele cerinte:

  • intretinere website la nivel de informatii si design